Bezpieczeństwo i Środowisko

Na podstawie wieloletniego doświadczenia z sprzętem magazynowym, IMPCO opracowała gamę produktów elektronicznych, które pozwalają menedżerom floty poprawę bezpieczeństwa na hali i zmniejszenie całkowitych kosztów użytkowania.

Główne produkty, takie jak IMPCO Zarządzanie Flotą, Ograniczniki Prędkości czy Systemy Bezpieczeństwa Pieszych pokazały swoją wartość w wielu projektach.

Produkty…


1IMPCO Ogranicznik prędkościwiecej

ref: Zmniejsz koszty paliwa, zwiększ efektywność

IMPCO Ogranicznik prędkości jest automatycznym ogranicznikiem prędkości dedykowanym dla urządzeń przemysłowych sterowanych mechanicznie, z silnikami o spalaniu wewnętrznym.


2wiecejGłośnik LED światła robocze

ref:Rozwiązania oświetleniowe przemysłowe

Głośnik bezpieczeństwa model 770 zapewnia wizualne ostrzeżenie dla pieszych w celu promowania większego bezpieczeństwa w miejscu pracy poprzez jasny niebieski lub czerwony świetlny wzór na podłożu.


3wiecejIMPCO Analizator gazu

ref: „Dokładność, gdy jej potrzebujesz”

IMPCO Analizator spalin (IGA) jest to kompaktowy i bardzo dokładny analizator spalin zaprojektowany specjalnie do użytku w wózkach widłowych, jest dokładnym sposobem testowania emisji wózka widłowego.


4wiecejIMPCO Idle Limiter Start & Stop

ref: „Zmniejszenie zużycia paliwa na biegu jałowym”

IMPCO Idle Limiter (IIL) został zaprojektowany do silników spalinowych wózków widłowych, który automatycznie odcina dopływ paliwa po wcześniej określonym czasie.


5wiecejIMPCO Transmission Protection

ref: ITP

System IMPCO Ochrona transmisji (ITP) jest przeznaczony do silników spalinowych wózków widłowych, z możliwością wyboru elektrycznie transmisji konwertera momentu obrotowego. System posiada wiele funkcji przeznaczonych do ochrony przekładni i opon. System powstrzyma operatorów w wypadku zmiany kierunku z dużą prędkością lub przy wysokiej prędkości obrotowej silnika.