Systemy paliwowe

Zaprojektowane specjalnie do zastosowań przemysłowych, komponenty paliwowe IMPCO oferują najlepszą wydajność i trwałość, zapewniając optymalną emisje spalin.

27

Produkty…IMPCO System Rezerwy paliwa
wiecej

ref: Oszczędź na kosztach paliwa, zwiększyć produktywność

Zużyte paliwo i ryzyko postoju pojazdów spowodowane brakiem paliwa stało się problemem przy wymianie zbiorników LPG do pojazdów przemysłowych. Nowo opracowany System Rezerwy paliwa to profesjonalne rozwiązanie, aby zaoszczędzić na kosztach paliwa i zwiększyć produktywność.


wiecejPrzemysłowe Systemy paliwa

ref: „Prowadzenie twojego biznesu”

IMPCO Technologies Europe projektuje i produkuje systemy dedykowane do silników przemysłowych z wykorzystaniem czystych paliw, takich jak LPG, propan, gaz ziemny lub biogaz. Nasza technika koncentruje się na optymalnej integracji systemu z najlepszymi możliwymi osiągami pojazdów i emisji spalin.


wiecej
Zastosowanie gazu ziemnego

ref: „Zrównoważone Rozwiązania”

CNG Moduł IMPCO to opatentowane rozwiązanie, które łączy ze sobą elementy systemu gazu ziemnego w jedną jednostkę CE spełniającą wszystkie istotne wymagania PED. Nowy moduł CNG jest dostępny w pojemnościach 50 i 75 litrów w.c.


44
wiecej
Węże LPG IMPCO

ref: Oszczędź na kosztach paliwa, zwiększyć produktywność

Mamy przyjemność zaprezentować zestaw naszych nowych węży LPG. Dzięki dalszej optymalizacji procesów jesteśmy teraz w stanie zaoferować wysokiej jakość bardzo konkurencyjne zestawy węży.